• Festiwal Matematyki

• 1 czerwca klasa V uczestniczyła w VI edycji Festiwalu Matematyki, który odbył się w Szkole Podstawowej w Orłowie.Nasi uczniowie rozwiązywali łamigłówki, zagadki przestrzenne i gry logiczne. Edukacja przez zabawę pozwala lepiej zrozumieć Królową Nauk.Klasa otrzymała dyplom i nagrodę w postaci gier planszowych. Wszyscy bardzo dobrze się bawili.

• Wizyta w Kościelcu

• Dnia 31.05.2023 r. uczniowie kl. 8 w ramach preorientacji zawodowej gościli w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Kościelcu. Młodzież zapoznała się z bogatą ofertą szkoły oraz uczestniczyła w zajęciach praktycznych, np. strzelanie, rozkładanie i składanie broni, samoobrona. Uczniowie mogli również sprawdzić swoje zdolności kulinarne.