• Światełko Betlejemskie w naszej szkole.

• Sztafeta Betlejemskie Światło Pokoju rozprzestrzenia się do kolejnych miejsc. Dzisiaj pwd. Aldona Grobelska i hm. Anna Adamczyk reprezentujące Hufiec ZHP Inowrocław przekazały Betlejemskie Światło Pokoju na ręce Pani Dyrektor Katarzyny Stachowiak.

Wraz z tym braterskim płomieniem już wkrótce w szkole rozpali się harcerska atmosfera i powstanie kolejna drużyna

• Brązowe medalistki Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Badmintonie.

• 13 grudnia 2022 r. w Sępólnie Krajeńskim odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. W turnieju brało udział dziewięć najlepszych drużyn z województwa Kujawsko-Pomorskiego były to: SP Smólnik, SP 3 Sępólno Krajeńskie, SP 35 Bydgoszcz, SP Łochowo, SP 2 Barcin, SP Rychnowo, SP 3 Brodnica, SP 16 Bydgoszcz oraz SP Góra. Zespół z Góry reprezentowały: Hanna Malicka, Dominika Klimczak oraz Zofia Kosmalska. Dziewczęta zaprezentowały się rewelacyjnie. Podczas turnieju pokonały 3:0 zespoły z Barcina, Rychnowoa i Bydgoszczy. Po dobrej walce przegrały z SP Smólnik 0:3 oraz z SP 35 Bydgoszcz 2:3. Ostatecznie zajęły miejsce III. Klasyfikacja końcowa:

I miejsce SP Smólnik

II miejsce SP 35 Bydgoszcz

III miejsce SP Góra

IV miejsce SP 16 Bydgoszcz

V -IX miejsce pozostałe drużyny.

Gratulujemy naszym zawodniczkom cudownego startu w zawodach. Państwu Kosmalskim bardzo dziękujemy za transport na zawody.

• Świąteczna audycja muzyczna

• Spotkania z muzyką na żywo to ważny element rozwoju dzieci i młodzieży. Dlatego też, w naszej szkole wystąpili muzycy Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej.Świąteczna audycja muzyczna opowiedziała nam historię zawiązane ze świętami.Uslyszeliśmy najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Poczuliśmy magię zbliżających się Świąt Bożegonarodzenia.

• Zapraszamy serdecznie

• W związku z naborem do klasy pierwszej serdecznie zapraszamy przyszłorocznych pierwszoklasistów wraz z opiekunami na zajęcia integracyjne.(harmonogram poniżej).Ponadto zapraszamy w pierwszą środę każdego miesiąca (począwszy od 7.12.2022) godzina 10.00 na zajęcia sportowe dla naszych przyszłych pierwszoklasistów.

Obowiązuje strój sportowy.

• Mikołajki

• 6 grudnia z okazji Mikołajek dzieci z klas I-III miały warsztaty piernikowe, które przygotowały pani Gąbiak i pani Pietrzak- babcia i mama Ani z klasy II. Zaangażowanie dzieci w wyciskaniu z foremek pierniczków oraz ozdabianie widać na zdjęciach. Nie zabrakło w tym dniu Św. Mikołaja, który obdarował dzieci upominkami.Spolecznisc szkolna mogła też przez chwilę stać się Św. Mikołajem w foto budce. Zabawa była wspaniała