• 19 I 2022 Sześciolatki, zapraszamy!!!

• Dyrekcja oraz nauczyciele naszej szkoły zapraszają dzieci sześcioletnie wraz z rodzicami na cykl warsztatów dla maluszków oraz spotkania dla rodziców pozwalające poznać szkołę i jej ofertę.

• 15 I 2022 Ferie rozpoczęte

• A dzisiaj zaczęły je zajęcia z matematyki!!! Mała grupka uczniów klasy VII - fanów tego przedmiotu bawiła się dzisiaj podczas rozważań poświęconych układowi współrzędnych, wyrażeniom algebraicznym i kątom w wielokątach. I zaplanowała sobie kolejne feryjne spotkania przy herbatce ale oczywiście z matematyką! Życzymy wszystkim uczniom wspaniałego wypoczynku!!!

• 14 I 2022 Nasza Orkiestra zagrała!!!

• Z serca dziękujemy za Wasze wielkie, wspaniałe serce!!!

Wczoraj graliśmy, jak zwykle głośno i świetnie. Całej Górskiej Orkiestrze DZIĘKUJEMY!!! Za pracę przed - nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom, uczniom, przedszkolakom, fundatorom fantów na aukcję, fantów na loterię, fundatorom wszystkich pyszności!!! I dziękujemy tym, którzy te zgromadzone dobra wylicytowali, zakupili podziwiali. Dziękujemy artystom za piękne występy. Tym malutkim - przedszkolaczkom z panią Karoliną na czele, śpiewającej Gosi oraz pani Ewie. I panu akustykowi z Młodzieżowego Domu Kultury im. Janusza Korczaka za profesjonalne nagłośnienie. Dziękujemy każdemu z osobna i wszystkim razem. I to jest najważniejsze, że właśnie potrafimy być RAZEM!!! Dzięki!!!

• 7 I 2022 Dla zdrowych oczu dzieci!!!

• Każde dziecko, tak jak i dorosły, lubi podziwiać piękne widoki, czytać książki (lub fejsika), oglądać filmy.

Dlatego tak ważny jest dobry wzrok, zdrowe oczy.

Podczas tegorocznego 30. już finału WOŚP zbieramy właśnie dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Tradycyjnie wspieramy poprzez Sztab Gminy Inowrocław starania Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspieramy MY, nauczyciele, uczniowie, rodzice i przyjaciele szkoły. Połączmy się znów w tej szlachetnej akcji!!!