• VIII Bieg im. Janusza Kusocińskiego

• 17 maja 2024  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VIII Biegu im. Janusza Kusocińskiego. W biegu brała udział ogromna grupa naszych reprezentantów, było to aż 35 zawodników z klas I-VIII.Najlepiej wypadli Krzysztof Łagowski z klasy VI oraz Jakub Krupnicki z klasy II, którzy zakończyli swój występ na miejscu IV. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, daliście z siebie wszystko.

• Powodzenia!

• Drodzy Ósmoklasiści!

Życzymy Wam powodzenia na egzaminie, połamania pióra, optymizmu i dużo wiary we własne siły. Ogromu szczęścia, łatwych zadań i trafienia w wymarzone tematy oraz byście dostali się do wybranych przez siebie szkół.

„Bo zwyciężać mogą Ci, co wierzą, że mogą"

• Magia słów

• Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczennic. 9 maja 2024 odbyło się rozstrzygnięcie III Gminnego Konkursu Literackiego "Magia słów", w którym Marta Kujawa, uczennica klasy 8, zdobyła 2 miejsce oraz Nagrodę Specjalną Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół SP w Sławęcinku. Wyróżnienie w konkursie otrzymała Amelia Spryszyńska z klasy 7. Serdecznie gratulujemy

• 8 maja Narodowy Dzień Zwycięstwa

• Przypadający w dniu 8 maja Międzynarodowy Dzień Zwycięstwa upamiętnia wydarzenia sprzed 79 laty, kiedy to na kontynencie europejskim 8 maja 1945 r. zamilkły działa największego konfliktu w dziejach świata – II wojny światowej.