• Plan pracy zespołu ds.pomocy psychologiczno-pedagogicznej

• PODSTAWA PRAWNA:

1. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach (Dz. U. z 25 sierpnia 2017 poz. 1591 )
          2. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie warunków organizowania kształcenia, wychowania i opieki dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych, niedostosowanych społecznie i zagrożonych niedostosowaniem społecznym ( Dz. U. poz. 1578)

SKŁAD ZESPOŁU :

mgr Małgorzata Pawłowska - koordynator zespołu, pedagog szkolny

mgr Karolina Senftleben      - pedagog specjalny

mgr Anna Sarzyńska            - psycholog

Cele Zespołu ds. Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej:

• Rozpoznawanie i zaspokajanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych uczniów.
          • Rozpoznawanie indywidualnych możliwości psychofizycznych uczniów.
          • Wspieranie rodziców i nauczycieli w rozwiązywaniu problemów wychowawczych i dydaktycznych.
          • Rozwijanie umiejętności wychowawczych nauczycieli i rodziców.
          • Czuwanie nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji uczniów, którym udzielana jest pomoc psychologiczno-pedagogiczna.
          • Współpraca z instytucjami wspierającymi pomoc psychologiczno-pedagogiczną w przedsz