• WOŚP
    • Wydarzenia z życia szkoły

• Akcja „Wiosna-Wielkanoc”

Akcja „Wiosna-Wielkanoc” organizowana przez Wydzial Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Gmina Inowrocław.Pani Emilia Szkudlarek -dyrektor wydziału oraz pani Marta Molenda inspektor wręczyły upominki i słodkości naszym uczniom. Dziękujemy.

• Mistrzynie w szkołach

26 marca dziewczęta z klasy 7 miały możliwość wzięcia udziału w wyjątkowej lekcji wychowania fizycznego. Mistrzynie w szkołach to projekt, który wdrożyła w życie trzykrotna medalistka olimpijska w pływaniu Otylia Jędrzejczak. W tym roku do projektu zaproszone zostały również srebrne medalistki igrzysk Katarzyna Zillmann -wioślarka, Natalia Czerwonka- łyżwiarstwo szybkie oraz olimpijka Marika Popowicz-Drapała lekkoatletka.

• Próbny egzamin ósmoklasisty

W dniach 25-27 marca uczniowie klasy ósmej i zmagają się z próbnymi egzaminami ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Próbne egzaminy przebiegają zgodnie z procedurami, jakie będą obowiązywały w maju 2024r.

Trzymamy kciuki

• Gmina Inowrocław